PU-58MM-95A-WH-500, 5mm ID x 8mm OD Tubing
5mm ID x 8mm OD Tubing
95 durometer, 500 ft Length, White Polyurethane
NOTE: Photo indicates part type.
See 'Specifications' below for actual part color and size.
Product Code:
  • PU-58MM-95A-WH-500
Availability: 0
More Information
Inside Diameter 5mm ID
Outside Diameter 8mm OD
Durometer 95A
Material White Polyurethane
Length 500'
5mm ID x 8mm OD Tubing, 95 durometer, 500 ft Length, White Polyurethane